Tace plastikowe

Taca uniwersalna 45x35

wymiary zew.: 450 x 350 x 80 mm
nośność: 15 kg
pojemność: 8,5 dcm3
waga: 0,68 kg
materiał: HDPE
kolor: biały

Taca uniwersalna 45x25

wymiary zew.: 450 x 250 x 80 mm
nośność: 10 kg
pojemność: 5,5 dcm3
waga: 0,57 kg
materiał: HDPE
kolor: biały

taca mała 450x250x80mm taca duża 450x350x80mm

Tace plastikowe uniwersalne

Zarówno realizacja procesów produkcyjnych, jak i magazynowanie czy organizacja pracy w warsztatach nie mogą się obyć bez odpowiednich pojemników. Obok kontenerów różnej wielkości, plastikowych i metalowych skrzynek czy zbiorników na płyny znacząca rolę odgrywają też tace plastikowe. Są to pojemniki uniwersalne, które sprawdzają się zarówno przy przenoszeniu i przechowywaniu, jak i podczas wykonywania różnych bieżących zadań.

Taca plastikowa przemysłowa ma wiele zalet. Przede wszystkim jest lekka i łatwa do utrzymania w czystości. Bez problemu można ją myć w wodzie z detergentem, gdyż tworzywo HDPE jest odporne na wiele środków chemicznych. Polietylen o dużej gęstości jest stosowany do produkcji pojemników na paliwa, oleje opałowe, śmieci, wodę pitną, a nawet elementy armatury instalacji ciśnieniowych i chemicznych. Stąd też tace uniwersalne z tego materiału mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle spożywczym, jak i chemicznym czy motoryzacyjnym.

Tace uniwersalne w dwóch wariantach

Taca plastikowa przemysłowa jest dostępna w kolorze biały i w dwóch wariantach rozmiarowych. Niskie boki pojemnika w połączeniu z dużą powierzchnią umożliwiają szybkie umieszczanie w niej i wyjmowanie pojedynczych przedmiotów o niewielkich rozmiarach. Tace plastikowe doskonale sprawdzą się też jako pojemniki w magazynach, spiżarniach, sklepach spożywczych, przeznaczone do składowania na półkach regałów drobnego asortymentu.

W asortymencie mamy dwa wymiary tac: 45x35 cm i 45x25 cm. Oba typy pojemników są wyposażone w burty o wysokości 8 cm i udźwig odpowiednio 15 oraz 10 kg. Atutem są zwinięte krawędzie burt, dzięki którym podnoszenie wilgotnego maksymalnie wypełnionego pojemnika jest łatwe i bezpieczne. Ponadto, tworzywo HDPE jest odporne na działanie wody, alkoholi, ługów i kwasów oraz substancji silnie utleniających. Pozwala to na dezynfekowanie tac niezbędne np. w przemyśle spożywczym. O takim przeznaczeniu decyduje też fakt, że pojemniki są bezwonne, bezzapachowe i pozostają obojętne w kontakcie z żywnością.