Beczki plastikowe

Oferujemy beczki 30L, 60L, 120L, 220L

beczka
Beczka z obręczą
W naszym sklepie kupią Państwo fabrycznie nowe beczki wykonane z tworzywa sztucznego. Beczki produkowane są metodą rozdmuchu z polietylenów niskociśnieniowych o wysokiej masie cząsteczkowej.
Beczka mogą mieć pojemności 30L, 60L, 120L lub 220L. Beczki dostępne są w wariancie z obręczą.
Beczki posiadają atest na kontakt z żywnością.

Pojemność
(L)
Wysokość/
Średnica
(mm)
Średnica
wlewu
(mm)
Waga
(kg)
30 530/420 255 1,3
60 610/400 320 2,2
120 791/503 393 3,65
220 975/590 467 6,9

Beczki z obręczą

pojemność: 30L, 60L, 120L, 220L

materiał:
- beczka, pokrywa - tworzywo sztuczne
- opaska zacikowa - metalowa
- uszczelka pod pokrywą - gumowa

kolor: beczka - niebieska, pokrywa - czarna

Beczki plastikowe

Beczki plastikowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w pakowaniu produktów płynnych i sypkich. Wykorzystuje się je w wielu branżach ze względu na funkcjonalność oraz wyjątkowy zespół cech, jakie mają te opakowania. Do najważniejszych zalicza się połączenie niewielkiej masy własnej z bardzo wysoką wytrzymałością oraz odpornością na czynniki środowiskowe.

Beczka z tworzywa sztucznego jest lekka, wodoodporna i dobrze znosi kontakt z wieloma substancjami chemicznymi. Toleruje też niskie i wysokie temperatury, jakie panują w chłodniach czy w nasłonecznionym miejscu.

Beczki spożywcze, ogrodowe i do innych zastosowań

Wytrzymałe beczki plastikowe są produkowane metodą rozdmuchu, dzięki czemu ich konstrukcja jest zwarta i nie ma słabych punktów. Brak połączeń sprawia, że zachowują one bardzo dobrą szczelność, a jednocześnie tolerują wewnętrzne ciśnienie i oraz cieczy. Ponadto są produkowane z tworzyw, które dobrze znoszą kontakt z produktami żywnościowymi, nie wpływając na ich wartości odżywcze i zdrowotne.

Dlatego też mogą być wykorzystywane, jako beczki plastikowe na kapustę, ogórki czy inne kiszonki. Każdy taki pojemnik doskonale sprawdza się też jako beczka ogrodowa na wodę pitną, deszczówkę czy do podlewania roślin.

Plastikowe beczki do kiszenia kapusty są wyposażone w pokrywę, dzięki czemu cały proces kiszenia przebiega w szczelnym, sterylnym środowisku. Dodatkowo większość pojemników ma obręcz i uszczelkę gumową, co gwarantuje ich wysoką szczelność. Taka zabezpieczona beczka plastikowa pozwala na przechowywanie substancji, które nie powinny mieć kontaktu z powietrzem, zanieczyszczeniami czy wilgocią.

Są to między innymi składniki wykorzystywane w przetwórstwie żywności. Beczka spożywcza ma odpowiedni atest. Dlatego może być wykorzystywana do magazynowania i transportu syropów, koncentratów, cukru, oleju i wielu innych surowców, a także jako beczka plastikowa na wodę.

Beczki plastikowe 60 l i większe – różne wymiary i pojemności

Beczki plastikowe z Łodzi, produkowane przez naszą firmę, są dostępne w wieku pojemnościach. Spora różnorodność sprawia, że zwiększa się zakres ich zastosowań. Wytrzymała beczka plastikowa 220 l jest świetnym zbiornikiem na wodę, stanowiąc praktyczne wyposażenie ogrodu. Natomiast beczka 120 l czy 60-litrowa beczka spożywcza z tworzywa sztucznego znajdzie zastosowanie przy produkcji kiszonek.

Biorąc pod uwagę rozmaite potrzeby klientów w zakresie pakowania i transportu substancji płynnych oraz sypkich, stworzyliśmy asortyment o szerokim zakresie pojemności. Znajdują się w nim beczki plastikowe 200 l, 220 l, 120 l, 60 l, a nawet o mniejszej pojemności. W ofercie jest też beczka metalowa 60 l. Poza pojemnością beczki spożywcze i ogrodowe różnią się też wymiarami.

Przykładowo średnica beczki 200 l wynosi około 550 mm, podczas gdy beczka plastikowa 120 l ma 503 mm średnicy i 791 mm wysokości. Znajomość wymiarów ma znaczenie zarówno dla transportu, jak i magazynowania. Im większa wysokość kosztem średnicy, tym więcej pojemników zmieści się na danej powierzchni magazynowej. Inną istotną cechą naszych produktów jest ich wysoka wytrzymałość mechaniczna.

Zapewnia ją odpowiednia grubość tworzywa, którym jest niskociśnieniowy polietylen o wysokiej masie cząsteczkowej. Dzięki temu beczka plastikowa do kiszenia kapusty nie pęka pod wpływem gazów, gromadzonych w procesie produkcji kiszonki.

Artech – producent beczek plastikowych

Każda beczka spożywcza w asortymencie ArTech powstaje z wykorzystaniem starannie opracowanych technologii. Ponad stuletnie doświadczenie, jakie mamy w produkcji pojemników i detali z tworzyw sztucznych, sprawia, że nasze wyroby są najwyższej jakości. Ponadto gwarantujemy, że zamówiona u nas beczka plastikowa na kapustę czy plastikowa beczka 200 l na wodę jest dopuszczona do użytku w przemyśle spożywczym i ma odpowiednie atesty.

Oferujemy asortyment w szerokim wyborze, zarówno wymiarów czy pojemności, jak i dodatkowego wyposażenia. Ponadto, każda kupiona u nas beczka z tworzywa sztucznego może być wyposażona w metalową obręcz zaciskową, uszczelkę i pokrywę. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena beczki, dzięki której można tanio wyposażyć firmę, magazyn czy środki transportu.