Oferujemy pojemniki transportowe typu Euro z akcesoriami

Pojemniki:

Pojemniki i pokrywy posiadają atest PZH na kontakt z artykułami spożywczymi.
Inne kolory pojemników możliwe po uzgodnieniu.
pojemnik transportowy pojemnik transportowy pojemnik transportowy pojemnik transportowy

Pojemnik typu: Euro 410-1

wymiary zew.: 600x400x410 mm
wymiary wew.: 595x367x395 mm
waga: 3,51 kg
pojemność: 67 dm3
nośność: 50 kg
materiał: PP
zakres temperatur: -20 oC do + 60 oC
kolory: biały, szary, niebieski, zielony, czerwony, żółty

Skrzynie z tworzywa sztucznego.
Szeroki wybór skrzyń plastikowych prosto od polskiego producenta - oferujemy pojemniki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Produkowane przez nas skrzynie uzyskały wszystkie niezbędne atesty Polskiego Związku Higieny na kontakt z produktami żywnościowymi. Dzięki temu, idealnie sprawdzą się przy transporcie mięsa, wyrobów piekarniczych, warzyw i owoców.
Tylko u nas znajdą Państwo tak szeroki asortyment skrzyń z plastiku. Oferujemy pudełka o różnych nośnościach (12-50 kg), pojemnościach (28-67 dm3), a także wymiarach. U nas kupią Państwo skrzynie wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, takich jak polipropylen czy polietylen, które zapewnią doskonałą wytrzymałość na ekstremalne temperatury.
Pojemniki plastikowe EURO.
Bogaty wybór wymiarów pojemników oraz kolorów - na zamówienie wykonamy także reklamujące Państwa firmę personalizowane nadruki na pojemnikach typu EURO! U nas wybiorą Państwo idealny pojemnik EURO dla swoich potrzeb - standardowa paleta barw może zostać poszerzona o dodatkowe propozycje kolorystyczne. W sprzedaży posiadamy również akcesoria, jak na przykład wózki EURO o nośności do 250 kilogramów i pokrywy z tworzywa sztucznego oraz aluminium.